Promocje      Jak zamawiać       Nasze realizacje       Kontakt

Przypinki na każdą okazję

 

Poligraficzne usługi

W Reklamandia.pl świadczymy kompleksowe usługi poligraficzne obejmujące druk cyfrowy, offsetowy i usługi introligatorskie.

Druk cyfrowy wykonujemy na wysokiej klasy urządzeniach Konica Minolta oraz Ricoh, dzięki czemu możemy drukować i kopiować w czerni oraz kolorze nie tylko na papierze standardowym, ale także kolorowym, satynowanym, folii transparentnej, kalce technicznej i papierze samoprzylepnym. Posiadamy także maszyny typu RISO pozwalające na druk wysokonakładowy w cenie od 3 do 6 groszy za kopię już od 300 sztuk.

Druk wielkoformatowy to głównie oferta druku banerów na tkaninie winylowej o nośniku poliestrowym z powłoką PCV przystosowaną do druku jednostronnego (frontlite), a także flagi, roll up'y, X i L banery.

Druk offsetowy oferujemy w jednym, dwóch lub czterech kolorach (pełen CMYK) oraz w kolorystyce PANTONE na papierach i kartonach o gramaturze do 400g. Posiadamy techniczne możliwości numeracji druku, falcowania i bigowania oraz sztancowania.
Przy niskich nakładach w celu uzyskania jakości druku offsetowego proponujemy Klientom tzw. suchy offset - druk na maszynie HP INDIGO 3050. Pozwala to np. na druk wizytówek na papierach fakturowanych już od 100 sztuk. Zapraszamy do zapozania się z naszym wzornikiem papierów fakturowanych dostępnych w siedzibie Reklamandia.pl.

Usługi introligatorskie oferowane w Reklamandia.pl to m.in.:

Oprawa miękka w grzbiet plastikowy to standardowy i najbardziej popularny system bindowania w plastikowy grzbiet w różnych kolorach m.in. czarnym, zielonym, niebieskim;
Oprawa miękka w grzbiet druciany stosowana jest najczęściej w kalendarzach, ale ostatnio coraz częściej używana do oprawy dokumentów. Estetycznie wyglądające grzbiety stosuje się do oprawy materiałów szkoleniowych, na konferencje, sympozja itp.
Termobindowanie polega na umieszczeniu arkuszy papieru w grzbiecie pokrytym specjalnym klejem uaktywniającym się w wysokiej temperaturze. Praca oprawiona w tym systemie wygląda estetycznie i profesjonalnie, jest trwała, lekka i odporna na uszkodzenia.
Oprawa w listwę wsuwaną umożliwia szybką i tanią oprawę m.in. prac zaliczeniowych, ofert, opinii czy innych dokumentów niewymagających trwałego połączenia z okładką. Ważną zaletą listew jest ich wysoka estetyka, ale przede wszystkim możliwość wielokrotnego ich zakładania i zdejmowania, bez użycia narzędzi.
Oprawa twarda kanałowa oferowana w systemie MetalBind umożliwia elegancką oprawę np. dokumentów akademickich: prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych, a także innych ważnych opracowań. Oferujemy okładki czyste lub ze standardowymi napisami, a także na życzenie Klienta przygotowanie indywidualnych projektów napisów.
Oprawa klejona PUR stosowana w przypadku zleceń w dużych nakładach: książki, broszury, notesy itp.

   
 

Katalogi
reklamowe

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
Reklamandia.pl ul. Jabłeczna 21 Wrocław tel.: 71 307 95 55 tel. kom.: +48 534 333 174 fax: 71 712 24 41 e-mail: biuro@reklamandia.pl