Promocje      Zamówienia       Nasze realizacje       Kontakt

Przypinki na każdą okazję

 

Agencja Reklamowa Reklamandia.pl

Witamy Państwa na stronie Reklamandia.pl. Jesteśmy agencją reklamową z Wrocławia, a nasza siedziba mieści się na ul. Jabłecznej 21 na wrocławskim osiedlu Gaj. Posiadamy duże doświadczenie w branży reklamowej, a swoje produkty i usługi oferujemy w kraju i za granicą. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak również podmioty samorządowe, małe - średnie firmy, przedsiębiorstwa oraz stowarzyszenia i organizacje non-profit.

Posiadamy własny park maszynowy, dzięki któremu realizujemy szeroki wachlarz zleceń w atrakcyjnej cenie obejmujący m.in.:
- projektowanie graficzne: logotypy, ulotki, foldery, czasopisma,
- kompleksowy druk i oprawę: od prostego kopiowania i bindowania po druk folderów i książek,
- produkcję przypinek - realizujemy praktycznie każde zlecenie ilościowe,
- znakowanie metodą nadruku UV, tampodruku, termotransferu, termosublimacji, laserową (Co2 i YAG), haftu, sitodruku, złocenie oraz tłoczenie.

Współpracujemy z największymi importerami upominków i materiałów reklamowych w kraju i za granicą. Dzięki temu możemy zaoferować Swoim Klientom kilkadziesiąt tysięcy artykułów reklamowych: od długopisów poprzez odzież, aż po ekskluzywną galanterię skórzaną.

W chwili obecnej wdrażamy do produkcji własne gadżety reklamowe. Posiadamy autorski projekt i wyłączne prawa własności kalendarza bąbelkowego potwierdzone w Urzędzie Patentowym RP. Standardowych rozmiarów i w pełni funkcjonalny wiszący kalendarz (duże i wyraźne dni miesiąca, imieniny, numeracja tygodni) umożliwia odznaczenie mijających dni, przez wyciśnięcie tylko jednego bąbelka. Stanowić to będzie niewątpliwie test wytrzymałości i cierpliwości dla niejednego miłośnika folii bąbelkowej.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy pomogą i doradzą Państwu przy realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń.

Zespół Reklamandia.pl

   
 

Katalogi
reklamowe

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
Reklamandia.pl ul. Jabłeczna 21 Wrocław tel.: 71 307 95 55 tel. kom.: +48 534 333 174 fax: 71 712 24 41 e-mail: biuro@reklamandia.pl